+420 792 300 227 penzionmodrysvet@gmail.com CZ | EN | DE

Pension Modry Svet - Herzlich Willkommen

Das familiär geführte Gästehaus besticht durch seine ausgezeichnetet Lage und bietet einen angenehmen Aufenthalt. Unser Gästehaus liegt am Rande des historischen Zentrums der Stadt Loket mit einem schönen Blick auf die Burg, das natürliche Amphitheater und den Fluss Ohře.

Město Loket

Město Loket se nachází v ohybu řeky Ohře, která zde obtéká vyvýšené místo připomínající ohnutou paži, odtud pochází i název Loket. Nejnavštěvovanější památkou historického městečka je románský hrad Loket z počátku 13. Století, který je obtékán ze tří stran řekou Ohře. V romantickém prostředí podhradí se nachází unikátní přírodní amfiteátr, ve kterém se před nádhernou kulisou nasvíceného hradu, vypínajícího se nad řekou Ohří, konají nejrůznější kulturní akce, divadelní a operní představení, koncerty a slavnosti. Těšit se můžete i na jarmarky, vánoční trhy a vinobraní.

Městečko Loket, ležící v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, je obklopeno nádhernou přírodou a stává se tak východiskem několika značených turistických tras. Nejoblíbenější cesta Vás z Lokte zavede romantickým údolím řeky Ohře kolem chráněného žulového skalního města Svatošské skály až do Karlových Varů. Celé údolí je přístupné pouze pěším nebo cyklistům a je proto oblíbeným cílem vycházek a relaxace. V Lokti se můžete vydat do některé z vodáckých půjčoven a splout si řeku hlubokým kaňonem na kanoi či raftu.

https://loketinfo.cz Aktivitäten

Kommende Veranstaltungen

Kontakt

Error
Whoops, looks like something went wrong.